1 Yildiz2 Yildiz3 Yildiz4 Yildiz5 Yildiz (Hemen Puan Ver)
Loading ... Loading ...
1.735 Defa Okundu 

Çetleşmek

Facebook Sayfamıza Katılın Paylaş

26 Eylül 2011 Yazan  
Kategori Cet

sohbet

 Çetleşmek Sitesi

 Çetleşmek Sitesi sadece arkadas bulabileceginiz sohbet Çetleşmek Sitesi yoluyla tanışıp kaynaşma bedava dostluklara adım atmak belkide evlilige gidecek kararlar alınmasında öncülük edecektir

Tek Yapmanız Gereken GİRİŞ Yazan Yere Tıklamak

 

Sohbete Katıl Sende Yeni Arkadaşlar Edinin

Çetleşmek isteyen siz değerli arkadaşımız ilk önce kanalımıza hoşgeldin sefalar getirdin. Amacının çetleşmekten yana olduğunu yeni bay, bayanlarla tanışmak istediğini biliyoruz. Bu isteğini karşılayacak çok güzel sistemi geliştirdik ve hizmetinize sunduk. Üstelik ücretsiz, kayıtsız şart koşmaksızın. Bizim bu hizmetimizden zevk alacağını va katıldığın için pişman olmayacağının garantisini birazdan aramıza katıldığında vereceğiz. Nasıl vereceğimize gelince; Aile sıcaklığıyla, mutlulukla ve hoş görüyle diyebiliriz. Çetleşmenin sanal üzerinde ihtiyaç olduğu gerçekler arasında zaten interneti olan her kullanıcı kesin sohbet sitelerinin kapısını aralamıştır. Bizde bu başlık altında hizmet başarısını siz gibi insanlara gösterdiğimiz için mutluyuz. Haydi bakalım şimdi yeni sıcaklığına alışacağın insanlarla çetleşme zamanı diyebiliriz. Buyurun çet odalarımızın içerisine bağlanın ve dilediğinizin ötesinde insanla arkadaşlığınızı kurun.

 

Değerli misafirimiz öncelikle Sitebudur.Com sitemize hoşgeldiniz.

Bu sayfamız üzerinden sohbet panelimiz üzerinde bulunan oda kurallarına ait bilgiye ulaşacaksınız. Öncelikle sizden ricamızın bu sayfa üzerinde bulunan yazıyı dikkatlice okumanızdır. Haydi şimdi hep beraber sitemizin sohpet kurallarına bir göz atalım.

 1. Kesinlikle küfür etmek ve hakaret edici sözler kullanmak yasaktır. Karşınızda bulunan insanların değerlerine küfür etme sonucunda siteden banlanarak uzaklaştırılacaksınız.
 2. Msn, Facebook, Telefon vermek sitemizin chat odaları içerisine yasaktır. Neden? Diye soracak olursanız yaşanılan kişisel sorunlar sitemize yansımasın istiyoruz.
 3. Türkiye Cumhuriyetine bağlı kurumlara, insanlara kesinlikle itici söz kullanmanız yasaklanmış önemli kurallarımızdandır.
 4. Sitemizde din, ırk ayrımı yoktur. Gelen her misafir başımızın tacıdır ama ki tabi saygıyla sohbetini yaptığı sürece.
 5. Birde sizden istediğimiz kuralların arasında kullanmış takma rumuzlarınızda küfürlü sözler, erotik kelimeler kullanmamanızdır.

Gördüğünüz üzere sitemizde sizi yada sevenlerinizi sıkacak kurallar yok. Sadece insanlığı elden bırakmamanız için uyarı mesajı olarak algılayın bu sayfamızda yazanları. Bazı insanlar var ki sanal alemi yalan görür ve önüne gelen geçene küfür eder. Merak etmeyin o embesilliği yapanları cezalandırıyor ve sistemden süresiz şekilde uzaklaştırıyoruz.

Facebook Sayfamıza Katılın Paylaş

Yorumlar


2 Yorum yapılmış "Çetleşmek"

 1. deli memo demişki 03 Şubat 12 22:42 

  sadece sevdim

 2. deli memo demişki 03 Şubat 12 22:45 

  oof sıkıldım

Bu bilgi sizi memnun ettimi ? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Sohbet